| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 120mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 100mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 65mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 60mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 110mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 100mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 80mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |
| Type | Knob Half Cylinder |
|---|---|
| Length | 40-60mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass |