| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 60mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 60mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 60mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 80mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 100mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 90mm |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Core Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |