| Type | Oval Cylinder |
|---|---|
| Size Category | Small |
| Length | 54mm |
| Cylinder Material | Zinc, Brass Core |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Oval Cylinder |
|---|---|
| Size Category | Small |
| Length | 54mm |
| Cylinder Material | Zinc Alloy, Brass, Zinc+Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Oval Cylinder |
|---|---|
| Size Category | Small |
| Length | 54mm |
| Cylinder Material | Zinc Alloy, Brass, Zinc+Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Oval Cylinder |
|---|---|
| Size Category | Small |
| Length | 54-60mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Oval Cylinder |
|---|---|
| Size Category | Big |
| Length | 65mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |
| Type | Oval Cylinder |
|---|---|
| Size Category | Big |
| Length | 75mm |
| Cylinder Material | Brass |
| Key Material | Brass, Iron |