| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 60mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Knob Material | Aluminum, Zinc |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass, Iron |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Knob Material | Aluminum, Zinc |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Knob Material | Aluminum, Zinc |
| Type | Single Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Knob Material | Aluminum, Zinc |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 60mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass, Iron |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass, Iron |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass, Iron |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass, Iron |
| Type | Double Cylinder |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Key Material | Brass, Iron |
| Pins | Brass, Iron |